Burrë e grua nga Peja dehen me alkool, më pas rrahen mes vete

Kronikë e zezë

Burrë e grua nga Peja dehen me alkool, më pas rrahen mes vete

Më: 18 maj 2024 Në ora: 08:41
Foto ilustrim

Burrë e grua në Pejë janë arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi të njëjtit janë rrahur mes vete.

Siç bëhet e ditur në raport policor, gjithçka duket të ketë filluar pasi të njëjtët ishin dehur me alkool.

“Raportohet se janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë (burrë e grua), pasi që të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat