Rrihen mes vete tre familjarë në Shtime, Policia jep detaje

Kronikë e zezë

Rrihen mes vete tre familjarë në Shtime, Policia jep detaje

Më: 19 maj 2024 Në ora: 22:09
Foto ilustrim

Tre persona që mendohet se janë familjarë kanë pësuar lëndime, si pasojë e rrahjes mes vete.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “12 Qershori” në Shtime.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli ka deklaruar se si pasojë e lëndimeve, tre familjarët për tretman mjekësor janë dërguar në Qendrën Emergjente në Ferizaj.

“Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka pranuar një informate për një rrahje në rrugën “12 Qershori” në Shtime”, tha Gashi.

Patrullat e policisë menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe aty kanë mësuar se tre persona anëtarë të familjes, dyshohet për dhunë në familje, kanë pësuar lëndime trupore dhe pas marrjes së ndihmës së parë në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Shtime, për tretman të mëtutjeshëm mjekësor janë dërguar në Qendrën Emergjente në Ferizaj”.

Për të gjitha veprimet policore është njoftuar prokurorit i shtetit dhe rasti po hetohet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat