Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë mes një veture dhe dy motoçikletave

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë mes një veture dhe dy motoçikletave

Më: 20 maj 2024 Në ora: 13:01
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe dy motoçikleta.

Përveç dëmeve materiale, ende nuk dihet për numrin e personave të lënduar nga ky aksident.

Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës lidhur me rastin, por deri në publikimin e lajmit nuk ka pranuar ndonjë përgjigje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat