Zhduket një grua në Klinë, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Klinë, policia jep detaje

Më: 21 maj 2024 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një gruaje në Klinë.

Rastin e ka lajmëruar një shtetase e Shqipërisë.

“Klinë / 20.05.2024 – 10:00. Ankuesja shtetase e Shqipërisë ka njoftuar policinë se viktima femër ka dalur nga shtëpia ku banojnë dhe nuk është kthyer.

Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat