Sulmoi familjarët dhe demoloi orenditë shtëpiake, arrestohet gjilanasi

Kronikë e zezë

Sulmoi familjarët dhe demoloi orenditë shtëpiake, arrestohet gjilanasi

Më: 21 maj 2024 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan.

I njëjti kishte sulmuar familjarët e tij dhe kishte demoluar disa orendi nëpër shtëpi.

Sipas raportit policor, me vendim të prokurorit pas inicimit të rastit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Nuk jepen detaje tjera.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat