Dëmtohen disa varreza e shkruhen grafitë në një objekt fetar në Ranillug

Kronikë e zezë

Dëmtohen disa varreza e shkruhen grafitë në një objekt fetar në Ranillug

Më: 29 maj 2024 Në ora: 09:18
Foto ilustrim

Një burrë ka njoftuar se persona të panjohur kanë dëmtuar disa varreza dhe gjithashtu në muret e objektit fetar kanë shkruar disa grafitë.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

“Ranillugë / N.N. Ankuesi kosovar ka njoftuar policinë se nga persona të panjohur janë dëmtuar disa varreza dhe gjithashtu në muret e objektit fetar janë shkruar disa grafite.

Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat