Gjakovë: Arrestohet një person për vjedhje të rëndë

Kronikë e zezë

Gjakovë: Arrestohet një person për vjedhje të rëndë

Më: 29 maj 2024 Në ora: 09:26
Foto ilustrim

Është arrestuar dje në Gjakovë, një burrë i dyshuar për vjedhje të rëndë.

Rasti i vjedhjes sipas policisë kishte ndodhur më 11 maj të këtij viti.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rr. Besim Beka, Gjakovë / 11.05.2024 – 14:00. Lidhur me rastin, më 28.05.2024 është arrestuar edhe një i dyshuar mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat