Një personit i vidhet vetura në oborrin e shtëpisë në Graçanicë

Kronikë e zezë

Një personit i vidhet vetura në oborrin e shtëpisë në Graçanicë

Më: 10 qershor 2024 Në ora: 09:12
Ilustrim

Një person ka njoftuar policinë se në oborrin e tij i është vjedhur vetura me targa vendore dhe disa mjete pune.

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të dielën në Graçanicë.

“Graçanicë/09.06.2024 – 02:00-08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se në oborrin e tij i është vjedhur vetura me targa vendore dhe disa mjete pune.

Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat