FSK dhe KFOR tërheqin dy granata dore në Graçanicë

Kronikë e zezë

FSK dhe KFOR tërheqin dy granata dore në Graçanicë

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për gjetjen e dy granatave të dorës në një objekt të braktisur në Graçanicë.

Ato janë tërhequr nga njësitet e FSK-se dhe KFOR-it në mënyrë të sigurt

“Graçanicë 10.06.2024 15:38. Gjatë kryerjes së punimeve në një objekt të braktisur, janë gjetur dy mjete të dyshimta (granata dore).

Ato janë tërhequr nga njësitet e FSK-se dhe KFOR-it në mënyrë të sigurt”, thuhet në njoftim. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat