Aksidentohen me motoçikletë dy vajza në Gjilan, dërgon në QKUK

Kronikë e zezë

Aksidentohen me motoçikletë dy vajza në Gjilan, dërgon në QKUK

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 11:08
Foto ilustrim

Dy vajza kanë marrë lëndime si pasojë e një vetaksidenti me një motoçikletë në Gjilan.

Ato janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Gjilan 10.06.2024-14:09. Është raportuar për vetaksident komunikacioni rrugor, ku si pasojë lëndime të rënda trupore kanë pësuar drejtuesja e motoçikletës dhe pasagjerja femër kosovare të cilat janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në njoftim. 

Rasti në hetim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat