Zhduket një burrë në Podujevë

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë në Podujevë

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Një burrë është raportuar i zhdukur në qytetin e Podujevës.

I njëjti është larguar nga shtëpia.

Ai nuk është kthyer më.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës dhe po vazhdojnë hetimet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat