Përleshën mes vete dy persona në Han të Elezit, njëri në kërkim të policisë

Kronikë e zezë

Përleshën mes vete dy persona në Han të Elezit, njëri në kërkim të policisë

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 08:53
Policia

Dy person janë përleshur mes vete në Han të Elezit, pas një mosmarrëveshjeje të mëparshme.

Njëri nga ta ka pranuar tretman mjekësor pasi është goditur pas kokës.

I dyshuari është në kërkim nga policia.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje rreth një rasti të mëhershëm, janë përleshur në mes veti i dyshuari dhe viktima meshkuj kosovarë. I dyshuari e ka goditur viktimën pas kokës. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është në kërkim policor”, njofton raporti i policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat