U rrahën mes vete, arrestohen një burrë dhe një grua në Gjakovë

Kronikë e zezë

U rrahën mes vete, arrestohen një burrë dhe një grua në Gjakovë

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 10:25
Foto ilustrim

Janë arrestuar dy të dyshuar, një grua dhe një burrë në Gjakovë, pasi të njëjtit dyshohet se janë përleshur fizikisht në mes vete duke i shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit.

Lidhur me rastin e dyshuara ka pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit është liruar, ndërsa i dyshuari ka refuzuar tretmanin mjekësor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, një femër dhe një mashkull kosovarë pasi të njëjtit dyshohet se janë përleshur fizikisht në mes vete duke i shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit.

Lidhur me rastin e dyshuara ka pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit është liruar, ndërsa i dyshuari ka refuzuar tretmanin mjekësor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat