Gruaja në Klinë e raporton të dashurin në Polici, dyshohet se e dhunoi

Kronikë e zezë

Gruaja në Klinë e raporton të dashurin në Polici, dyshohet se e dhunoi

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar se i dashuri i saj e ka sulmuar fizikisht dhe e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“DHUNIM- Klinë 21.06.2024-20:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se i dashuri i saj, i dyshuari mashkull kosovar e ka sulmuar fizikisht dhe e ka detyruar të kryej mardhënje seksuale pa dëshirën e saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat