Arrestohet një burrë në Prishtinë, dyshohet se ofendoi dhe kanosi gruan e tij

Kronikë e zezë

Arrestohet një burrë në Prishtinë, dyshohet se ofendoi dhe kanosi gruan e tij

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi i njëjti dyshohet se pas një mosmarrëveshje, e ka ofenduar dhe kanosur gruan e atij.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se i dyshuari është dërguar në mbajte.

“Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar, pas një mosmarrëveshje e kishte ofenduar dhe kanosur të njëjtën.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat