Nëse

Kultura

Nëse

Nga: Anita Hoxha Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 15:08

Nëse jeta të godet, mos u dorëzo....!

Nga  mërzia, mos e shaj atê me fjalë....!

Kokë pas ti mos e kthe, fillo vrapo....!

Sa të kesh frymēn ,shpresën mbaje gjallë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat