Sa herë ju thërret Shqipëria

Kultura

Sa herë ju thërret Shqipëria

Nga: Dibran Demaku Më: 10 dhjetor 2021 Në ora: 08:06
Dibran Demaku

Gjergj Elez Alija

Gjergj Gjon Kastrioti

Adem Shaban Jashari

sa herë ju thërret Shqipëria

sa jerë ndryshon moti

ju zgjoheni nga varri

 

Sa herë ju thërret Shqipëria

sa herë ndryshon moti

ju zgjoheni nga varri

Gjergj Elez Alija

Gjergj Gjon Kastrioti

Adem Shaban Jashari…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat