Mëkatet e mëdha të shqiptarëve

Kultura

Mëkatet e mëdha të shqiptarëve

Nga: Sulejman Mehazi Më: 3 korrik 2022 Në ora: 12:50
Sulejman Mehazi

- Nuk ka popull në botë sesa shqiptarët që kanë tortoruar e turpëruar gjuhën, kombin e shtetin e vetë;

- Nuk ka politikanë në botë që kanë qenë armiq të gjuhës, kombit dhe shtetit të vetë sesa shqiptarët; 

- Nuk ka më të shitur në botë sesa shqiptarët që për interesat e tyre të parave shesin gjuhën, kombin e shtetin e tyre.

Gjynahi i madh për shqiptarët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat