Familja e të dënuarit në Grupin e Kumanovës, apelon për ndihmë - Bota Sot
Familja e të dënuarit në Grupin e Kumanovës, apelon për ndihmë

Kumanova

Familja e të dënuarit në Grupin e Kumanovës, apelon për ndihmë

Nga: Bota sot Më: 9 maj 2019 Në ora: 18:44
Grupi i Kumanovës

Familja e Sevdail Miftarit, ish-luftëtar i UÇK-së, ka apeluar për ndihmë që bashkëshortës dhe dy fëmijëve të tij, t’u sigurohet një shtëpi.

Miftari është i dënuar me 40 vjet burg me Grupin e Kumanovës dhe po qëndron në burgun e Idrizovës në Shkup.

Më poshtë gjeni apelin e familjes së tij:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...