Arrestohet një person në Kumanovë, kërkohej për dënim me burg

Kumanova

Arrestohet një person në Kumanovë, kërkohej për dënim me burg

Më: 17 prill 2022 Në ora: 12:01
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga MPB, mbrëmë ë ora 21:00 nëpunës policorë të Seksionit për Ndjekje pranë SPB Kumanovë e kanë privuar nga liria I.S. (32) nga Kumanova.

Ai është këkruar për vuajtjen e dënimit me burg.

Prej gjashtë vjetëve për veprën penale të kryer sipas nenit 237 të Kodit Penal.

Personi do të dërgohet në Institucionin Ndëshukes-Përmirësues Burgu Idrizovë për vuajtjen e dënimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat