Dy të vdekur në aksidentin në rrugën Kumanovë – Kriva Pallankë

Kumanova

Dy të vdekur në aksidentin në rrugën Kumanovë – Kriva Pallankë

Më: 4 maj 2020 Në ora: 12:18
Foto Ilustrim

Dy persona kanë humbur jetën nga aksidenti që ndodhi dje në rrugën Kumanovë – Kriva Pallankë, në fshatin Stracin.

Siç informojnë nga MPB, jenë e kanë humbur një 23-vjeçar (bashkudhëtar), si dhe shoferi i makine 55-vjeçar.

Aksidenti ndodhi dje rreth orës 09:40 afër fshatit Stracin, në mes makinës “Fiat Punto” me targa të Kumanovës e drejtuar nga 55-vjeçari dhe një makine tjetër e drejtuar nga një 26-vjeçar.

Hetim në vendin e ngjarjes ka kryer prokuroria dhe policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat