Drejtoresha e sptialit të Kumanovës e infektuar me Covid-19

Kumanova

Drejtoresha e sptialit të Kumanovës e infektuar me Covid-19

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 10:22
Foto Ilustrim

Drejtoresha e spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva ka rezultuar pozitive në testin për coronavirus.

Këtë ajo e bëri të ditur në ‘Facebook’ dhe thotë se testimin e ka bërë gjatë ditës së djeshme.

Drejtoresha tha se edhepse maskë nuk ka mbajtur vetëm në shtëpi, pas 5 muajve ajo është infektuar.

Kumanova është ndër tre qytetet me më së shumti të infektuar me coronavirus, pas Shkupit dhe Tetovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat