Dyndje e qytetarëve para bankave në Kumanovë

Kumanova

Dyndje e qytetarëve para bankave në Kumanovë

Më: 9 nëntor 2020 Në ora: 13:12
foto nga vendi ngjarjes

Gjatë ditës së sotme në Kumanovë është vërejtur një dyndje e madhe e qytetarëve para bankave.

Nga fotoja në vazhdim shihet se qytetarët me këtë rast nuk respektojnë distancën, ndërkohë që vërehen edhe qytetar pa maska edhe përkundër apelit të vazhdueshëm të MPB-së që të respektohen masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat