Arrestohet një person në Kumanovë për posedim të lëndëve narkotike

Kumanova

Arrestohet një person në Kumanovë për posedim të lëndëve narkotike

Më: 13 prill 2021 Në ora: 16:58
Foto ilustrim

Nga SPB Kumanovë njoftojnë se kanë arrestuar një dilerë droge nga fshati Tabanoc.

“Sot (13.04.2021) policia nga SPB Kumanovë arrestoi B.J. (36) nga fshati Tabanoc, sepse gjatë një kontrolli në automjetin “Ford Focus”, me targa të Kumanovës, të cilën ai po e drejtonte, është gjetur dhe sekuestruar marihuanë.

Personi është ndaluar.

Dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të ngrihet parashtresa të duhura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat