Gjenden dy të vdekur me gjurmë të plagëve në Kumanovë

Kumanova

Gjenden dy të vdekur me gjurmë të plagëve në Kumanovë

Më: 17 gusht 2021 Në ora: 13:45
Foto ilustrim

Në fshatin Tabanoc të Kumanovës janë gjetur dy persona të vdekur.

Sipas MPB-së, trupat e pajetë janë gjetur në shtëpinë e personave në fjalë, ndërkaq ka gjurmë të plagëve.

“Sot në ora 08:20 në SPB-Kumanovë është raportuar se në shtëpinë e tyre në fshatin Tabanoc janë gjetur të vdekur, me plagë B.S. (36) dhe B.S. (43), të dy nga fshati Tabanoc”, theksojnë nga MPB.

Nga MPB thonë se në bashkëpunim me Prokurorinë po punojnë për zbardhjen e plot të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat