Rrëfimi i burrit nga Mitrovica: Nuk po guxoj të dal nga shtëpia

Mitrovica

Rrëfimi i burrit nga Mitrovica: Nuk po guxoj të dal nga shtëpia

Më: 11 janar 2021 Në ora: 08:50
Mitrovicë

Lulzim Dajakut nga Zhabari i Mitrovicës thotë se i është mbushur oborri i shtëpisë me ujë, për shkak të reshjeve të shiut.

Banori i rrugës “Rasim Emini” ka thënë për Mitropol se nuk po mund të dalë nga shtëpia.

Ai po frikësohet se uji mund t’i hyjë edhe brenda dhe t’ia dëmtojë të gjitha gjërat.

Ai ka kërkuar ndihmën e komunës që ta shmangë më të keqen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat