Ndahet nga jeta pediatrja nga Mitrovica Sanije Shala-Demiri

Mitrovica

Ndahet nga jeta pediatrja nga Mitrovica Sanije Shala-Demiri

Më: 24 janar 2021 Në ora: 18:46
Dr.Sanije Shala-Demiri

Dr.Sanije Shala-Demiri është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë të ditur, Oda e Mjekëve të Kosovës në Facebook.

"Dr. Shala-Demiri ka qenë specialiste e pediatrisë, dhe i ka shërbyer pacientëve pranë Spitalit të përgjithshëm në Mitrovicë. Ishte mjeke e përkushtuar ndaj profesionit të saj.

Oda e Mjekëve të Kosovës, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të saj.", thuhet në njoftimin e OMK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat