Lajm i hidhur: Vdes 11 vjeçari nga Mitrovica, kishte rënë në Liqenin Akumulues

Mitrovica

Lajm i hidhur: Vdes 11 vjeçari nga Mitrovica, kishte rënë në Liqenin Akumulues

Më: 21 gusht 2021 Në ora: 11:32
Ilustrim

Para pak çastesh, fëmiju që ditë më parë ra në Liqenin Akumulues, ka ndërruar jetë.

Gazeta ka kuptuar se Blentoni 11 vjeçar nuk ka mundur t'i rezitojë lëndimeve të marra, ndërsa ishte nxjerrur nga një pronar i një lokali.

Familja e Blentonit ka pasur tre fëmijë, 2 vajza dhe të vetimin djal, Blentonin.

Ndryshe rasti është hetuar nga policia pasi konsiderohet si i dyshimtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat