Dekani Hakif Zeqiri me familje në përkrahje të Agim Bahtirit

Mitrovica

Dekani Hakif Zeqiri me familje në përkrahje të Agim Bahtirit

Më: 29 shtator 2021 Në ora: 22:33
Hakif Zeqiri dhe Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar komune, Agim Bahtiri, është pritur në takim në familjen e dekanit të Universitetit të Mitrovicës, Hakif Zeqirit.

"Ndjehem i nderuar dhe i lumtur për pritjen e familjes së madhe nga Kaçandolli", tha Bahtiri.

Postimi i Agim Bahtirit:

Sot në konak të mikut tim, dekanit Hakif Zeqiri. Ky ndoshta ishte takimi ku profesor Hakifi pak më la të flas, sepse ai i tha të gjitha për mua.

Ndjehem i nderuar dhe i lumtur për pritjen e familjes së madhe nga Kaçandolli.

Qytetarët e Mitrovicës po e tregojnë hapur se kanë besim të palëkundur që të bashkëqeverisim edhe për katër vjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat