Ky është polici që u vra aksidentalisht sot në Mitrovicë

Mitrovica

Ky është polici që u vra aksidentalisht sot në Mitrovicë

Më: 16 mars 2022 Në ora: 13:22
Foto ilustrim

Një zyrtar policor humbi jetën sot si pasojë e një të shtënë aksidentale nga arma.

Polici që humbi jetën në këtë rast është Burim Tahiri, nga Mitrovica.

44 vjeçari vdiq si pasojë e të shtënës me armë pas daljes nga poligoni i shenjtarisë në Cërnushë të Mitrovicës.

I njëjti në këtë poligon të qitjes ishte për shkak të ri-certifikimit në kuadër të Policisë së Kosovës.

E vdekjen e tij përpos policisë, prokurorisë e konfirmuan edhe familjarët e Tahirit.

Polici Burim Tahiri ndërroi jetë para se të arrinte në Qendrën Emergjente të Spitalit të Mitrovicës.

Image
Burim Tahiri
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat