Sot i jepet lamtumira e fundit policit nga Mitrovica që u vra dje aksidentalisht

Mitrovica

Sot i jepet lamtumira e fundit policit nga Mitrovica që u vra dje aksidentalisht

Më: 17 mars 2022 Në ora: 15:02
Burim Tahiri

Zyrtari policor, Burim Tahiri mbeti i vrarë mëngjesin e djeshëm pasi arma i shkrepi aksidentalisht teksa futej në veturë.

Ngjarja ndodhi në poligonin e Cërrnushës, ku policët kishin shkuar për ushtrime.

Tahiri do të varroset sot në varrezat e reja në Vinarc të Epërm në orën 15:10.

Ndryshe, i gjithë qyteti i Mitrovicës dje është tronditur nga vdekja e hershme e policit Tahiri

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat