Memli Krasniqi krenar me punën e Bedri Hamzës në Mitrovicë

Mitrovica

Memli Krasniqi krenar me punën e Bedri Hamzës në Mitrovicë

Më: 31 tetor 2022 Në ora: 19:37
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi dhe kryetari i Mitrovices, Bedri Hamza

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka thënë se është krenar me punën e Bedri Hamzës si kryetar i Mitrovicës.

Sipas tij, Mitrovica ka marrë hov të ri zhvillimi dhe qytetarët çdo ditë po e ndjejnë kujdesin, angazhimin e ndryshimin pozitiv të qeverisjes së mirë.

“Me Bedriun kryetar, Mitrovica ka marrë hov të ri zhvillimi dhe qytetarët çdo ditë po e ndjejnë kujdesin, angazhimin e ndryshimin pozitiv të qeverisjes së mirë. Krenar me punën e tij dhe të ekipit të mrekullueshëm të PDK-së”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat