Vdes nëna e Fidan Ademit, ish drejtor dhe ish asamblist në komunën e Mitrovicës

Mitrovica

Vdes nëna e Fidan Ademit, ish drejtor dhe ish asamblist në komunën e Mitrovicës

Më: 24 shkurt 2023 Në ora: 16:35
Fidan Ademi dhe nëna e tij

Ka ndërruar jetë nëna e Fidan Ademit, ish drejtor dhe ish asamblist në komunën e Mitrovicës.

Lajmin e ka dhënë vet Ademi përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Postimi i plotë i Fidan Ademit:

Sot na vdiq Nana! Një grua e fort e fisnike, që na rriti dhe edukoj me plot mund e sakrificë. Përjetësisht do e mbajmë fort në zemrat Tona!

Zoti e shpërbleft me parajs, e një ditë u takofshim aty.

Lamtumirë në këtë botë. Mirë u takofshim në botën tjetër Nanë

.Varrimi behet neser me drekë në varrezat e shipolit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat