Pesë persona lëndohen në një aksident trafiku në Mitrovicë

Mitrovica

Pesë persona lëndohen në një aksident trafiku në Mitrovicë

Më: 30 korrik 2023 Në ora: 10:21
Foto nga vendi i ngjarjes

Pesë persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku që ka ndodhur ditën e shtunë në Mitrovicë.

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura.

“Ka ndodhur aksident trafiku në mes dy veturave. Si pasojë, lëndime trupore kanë pësuar dy meshkuj dhe tri femra kosovare, të cilët janë duke u trajtuar ne spitalin rajonal Mitrovicë”, thuhet në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës. 

Policia vazhdimisht bënë thirrje për kujdes në trafik.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat