Kontrolle të rrepta në Bërnjak dhe Jarinje - Bota Sot
Kontrolle të rrepta në Bërnjak dhe Jarinje

Mitrovica

E diel, 21 tetor 2018

Kontrolle të rrepta në Bërnjak dhe Jarinje

Më: 16 janar 2018 Në ora: 12:22
Kontrolli në pikat në veri

Në pikat kufitare në veri të vendit ka kontrolle të rrepta të makinave.

Policia është duke kontrolluar detajisht makinat në Bërnjak e Jarinje, dy pikat kufitare Kosovë-Serbi në veri të vendit.

Kontrollet e rrepta po zhvillohet pasi sot u vra në veri të vendit pranë selisë së partisë së tij politikani serb Oliver Ivanoviq./Kallxo.com/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test