Mërgimtari hyn me veturë në shesh të Prishtinës

Prishtina

Mërgimtari hyn me veturë në shesh të Prishtinës

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 10:50
Mërgimtari hyn me veturë në shesh të Prishtinës

Një veturë me targa të huaja ka hyrë në pjesën që është e paraparë vetëm për këmbësorë në sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.

Në fotografinë e publikuar shihet se si vetura me targa të huaja është ndalur në shesh, gjë që është e ndaluar.

Madje siç shihet në pamje, duket se shoferi është duke bërë muhabet të mirë dhe nuk ngutet që ta largojë veturën nga aty.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat