Ky është shoferi i kamionit të “Pastrimit” që u përfshi në aksident - Bota Sot
Ky është shoferi i kamionit të “Pastrimit” që u përfshi në aksident

Prishtina

Ky është shoferi i kamionit të “Pastrimit” që u përfshi në aksident

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 14:33
Pamje nga aksidenti

Në rrugën ‘Agim Ramadani” në Prishtinë, si pasojë e mos punimit të frenave, një kamion i kompanisë Pastrimi doli nga korsia duke shkaktuar një aksident ku të përfshirë ishin 9 vetura si dhe të lënduar mbetën tre persona që momentalisht janë dërguar në QKUK.

Policia në anën tjetër kanë dhënë detaje për aksidentin.

 “Rreth ores 13:00 kemi pranuar informaten per nje aksident trafiku ne rrugen Agim Rmadani ne Prishtine. Ne kete aksident kane qene te perfshira 9 vetura dhe nje kamion”, tha Flora Ahmeti zëdhënëse e policisë në Prishtinë. Si pasojë e aksidentit deri tani ndihme mjekesore u eshte ofruar tre personave. Me rastin po merren njesitet perkatese”, bëhet e ditur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat