Këto janë qendrat mjekësore që ofrojnë shërbime gjatë ditëve festive

Prishtina

Këto janë qendrat mjekësore që ofrojnë shërbime gjatë ditëve festive

Më: 31 dhjetor 2019 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare, Qendra e Mjekësisë Urgjente dhe Qendrat e Mjekësisë Familjare nr 2,4,5 e 6 , do të jenë kujdestare gjatë festive të fundvitit në mënyrë që të ofrojnë shërbime shëndetësore për të gjithë qytetarët sipas nevojës.

Qendra e Kryesore e Mjekësisë Familjare 24 h

Rr. Fehmi Agani (Qendёr )

Qendra e Mjekësisë Familjare 2 07:00 – 19:00

Rr. Vllezёrit Fazliu (Kodra e trimave )

Qendra e Mjekësisë Familjare 4 24h

Rr. Myrvete Maksutaj (Afёr Medresës)

Qendra e Mjekësisë Familjare 5 24h

Rr. Nёna Tereza (Dardania)

Qendra e Mjekësisë Familjare 6 07:00 -19:00

Rr. Hyzri Talla (Bregu i Diellit)

Qendra e Mjekësisë Urgjente 24 h

Rr. Fehmi Lladrovci

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat