Ahmeti: Disa shërbime nuk bëhen online

Prishtina

Ahmeti: Disa shërbime nuk bëhen online

Më: 14 prill 2020 Në ora: 21:11
Ilustrim

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se Komuna e Prishtinës ka siguruar tualetet mobile, si dhe shtëpizat në pikat kontrolluese, për zyrtarët policor.

Ai ka shkruar se kanë siguruar këto për më të mirët tanë.

“Sepse disa shërbime nuk bëhen online”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat