Ahmeti për koncertin e Sabri Fejzullahut: Lot, emocione e shpresë - Bota Sot
Ahmeti për koncertin e Sabri Fejzullahut: Lot, emocione e shpresë

Prishtina

Ahmeti për koncertin e Sabri Fejzullahut: Lot, emocione e shpresë

Më: 25 prill 2020 Në ora: 22:13
Shpend Ahmeti dhe Sabri Fejzullahu

Këngëtari i njohur nga Kosova, Sabri Fejzullahu ka mbajtur sot një koncert pa shikues në Stadiumin e Prishtinës, teksa këngët e tij kanë kumbuar në gjithë kryeqytetin.

I emocionuar me këtë përformancë është shprehur kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Ai me anë të një postimi në Facebook, është shpehur se ky koncert ka sjellur lot, emocione e kënaqësi.

Postimi i Ahmetit:

Lot, emocione, kënaqësi por mbi të gjitha ngritje morali, solidaritet e shpresë.

Axha Sabri, sonte e gjithmonë Prishtina të ka zemër!

E ty Prishtinë vec Dashni!.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat