​Shpend Ahmeti nis ndërrimin e pritoreve në Prishtinë

Prishtina

​Shpend Ahmeti nis ndërrimin e pritoreve në Prishtinë

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 15:32
Prishtinë

Stacionet e autobusëve në Komunën e Prishtinës do të kenë pamje të re.

Krejt kjo falë punës që po bëhet për ndërrimin e pritoreve të vjetra me ato të reja.

Kryetari Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se çdo stacion do të ketë panele informuese dhe orarin e autobusëve.

“Filluam ndërrimin e krejt pritoreve në komunën tonë. Çdo stacion do të ketë panele informuese dhe orarin se për sa minuta vjen një autobus”, shkruan Ahmeti në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat