Nis pastrimi i shtretërve të lumenjve, përrockave dhe kanaleve

Prishtina

Nis pastrimi i shtretërve të lumenjve, përrockave dhe kanaleve

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 20:26
Prugovc

 

Ka nisur pastrimi i shtretërve të lumenjve, përrockave dhe kanaleve në fshatin Prugovc.

Lajmin e njoftoi Medina Braha, drejtoreshë e Drejtoratit të Shërbimeve Publike, Mbrojtjes dhe Shpëtimit në Komunën e Prishtinës.

Ajo tha se ka nisur pastrimi i shtretërve të lumenjve, përrockave dhe kanaleve të hapura për sezonën vjeshtë-dimër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat