Pacolli tregon se si do të dukej Prishtina sipas projektit të tij

Prishtina

Pacolli tregon se si do të dukej Prishtina sipas projektit të tij

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 20:45
Foto

Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, prezantuar projektin e tij për Prishtinën.

Me këtë rast Pacolli, ka treguar si do të dukej kryeqyteti.

“Projekt i gatshëm për implementim në Prishtinë (tani përmes procedurave ligjore), ku kostoja harmonizohet me cilësinë, standardet e larta, sigurinë dhe komoditetin. Shpresoj të filloj shumë shpejt për të hapur perspektiva të reja punësimi !!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat