Përmbytet Prishtina, ja gjendja e rrugëve në kryeqytet

Prishtina

Përmbytet Prishtina, ja gjendja e rrugëve në kryeqytet

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 19:38
Foto

Reshjet e dendura të shiut kanë përmbytur disa prej rrugëve kryesore të Prishtinës.

Në internet janë duke qarkulluar disa pamje ku shihet të bëmat e reshjeve të shiut në lagjen Pejton në Prishtinë.

Kujtojmë se, KEDS ka njoftuar se aktualisht qyteti i Gjakovës, Malishevës dhe Rahovecit janë në mungesë të furnizimit me rrymë si pasojë e reshjeve.

Pamjet:

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat