Shkaktohet tym i madh në Prishtinë, për shkak të ngrohjes me qymyr

Prishtina

Shkaktohet tym i madh në Prishtinë, për shkak të ngrohjes me qymyr

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 15:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Lagjja e Muhaxherëve në Prishtinë është mbushur me tym.

Si shkak i ngrohjes me qymyr.

Tymi është shkaktuar, pasi sot kanë rënë temperaturat dhe banorët kanë filluar ngrohjen me qymyr.

Pamjet janë shpërndarë nga faqja Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë, ku banorët thonë se kanë lajmëruar rastin në polici.

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat