TIKA nënshkruan marrëveshje me Prishtinën për renovimin e “Elena Gjikës” - Bota Sot
TIKA nënshkruan marrëveshje me Prishtinën për renovimin e “Elena Gjikës”

Prishtina

E mërkurë, 21 nëntor 2018

TIKA nënshkruan marrëveshje me Prishtinën për renovimin e “Elena Gjikës”

Më: 3 korrik 2018 Në ora: 07:23
Shpend Ahmeti dhe Hasan Burak Ceran

Kryesia e Agjencisë Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) nënshkruan memorandum bashkëpunimi me Komunën e Prishtinës për projektin: “ Renovimi dhe Pajisja me Inventar e Shkollës Elena Gjika”.

Memorandumi nënshkruhet nga shefi i zyrës së TIKA në Kosovë, Hasan Burak Ceran dhe kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti sot në orën 14:00 në Komunën  e Prishtinës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test