Momenti kur Ahmeti i thotë Azemit: “Mshele Gojën” - Bota Sot
Momenti kur Ahmeti i thotë Azemit: “Mshele Gojën”

Prishtina

E shtunë, 17 nëntor 2018

Momenti kur Ahmeti i thotë Azemit: “Mshele Gojën”

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 14:11
Shpend Ahmeti dhe Egzon Azemi

Kryetarit të komunës së Prishtinës, duket se nuk i pëlqeu aspak që ish kolegët e tij nga Lëvizja Vetëvendosje po e kritikonin për shkak të mos funksionimi të Ndërmarrjes Publike Banesore në kryeqytet.

Ishte asamblisti i VV-së Egzon Azemi që gjatë mbledhjes së gjashtë të Kuvendit Komunal, që u mbajt sot, ngriti këtë çështje.

Derisa pas një polemike të gjatë mes tyre, diku më shumë se gjysmë ore, Ahmeti duket se humbi kontrollin.

Kur Azemi replikoi duke e quajtur gënjeshtar, kryetari Ahmeti humbi durimin dhe i tha “Mshele gojën”.

Për me tepër shikojeni videon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test