Rrëfimi i 16-vjeçarjes: Kisha planifikuar të humbja virgjërinë me të dashurin, por bëra seks me një 40-vjeçar… - Bota Sot
Rrëfimi i 16-vjeçarjes: Kisha planifikuar të humbja virgjërinë me të dashurin, por bëra seks me një 40-vjeçar…

Seksi

Rrëfimi i 16-vjeçarjes: Kisha planifikuar të humbja virgjërinë me të dashurin, por bëra seks me një 40-vjeçar…

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 14:39
Ilustrim

Kisha planifikuar që të humbisja virgjërinë me të dashurin tim, por e humba me një burrë të madh. Tani jam e frikësuar se i dashuri im mund ta marrë vesh se kam bërë seks me dikë tjetër.

Kështu e nis letrën një 16-vjeçare drejtuar psikologes të “The Sun”, e cila tregon se e njohur burrin nëpërmjet një shoqeje të saj, e cila e kishte parë online.

Shoqja ime fle me këdo. Ky personi që do takonim jeton larg e si pasojë shkuam me tren dhe ai na doli para te stacioni. Është rreth të 40-ave dhe i mirë.

Kur shkuam te shtëpia e tij, shoqja ime dhe ai u ngjitën te dhoma e gjumit, ndërsa unë qëndrova në kuzhinë e lexoja një revistë. Kur ajo erdhi tek unë, i thashë se burri ishte shumë seksi dhe se nuk do kisha dëshirë që të flija me të.

Kur ai doli nga dushi, shoqja ja tha këto fjalë, e ai nuk e pati problem e pranoi menjëherë. I tregova se isha e virgjër dhe ai u tregua shumë gjentilmen, më foli se për atë që do të ndodhte.

Pas asaj dite, unë dhe shoqja ime kemi shkuar edhe disa herë të tjera. Por tano i dashuri im 17-vjeçar po më flet rreth seksit. E dua shumë, por kam frikë se ai do e kuptoj se e kam tradhtuar. Kam shkuar në klinikë dhe kam marrë kontraceptivë, të paktën e di që nuk jam shtatzënë.

Përgjigja e psikologes:

Ti dhe shoqja jote jeni me shumë fat që jeni gjallë. Pasi asnjëra prej jush nuk e ka ditur se çfarë planesh të zymta mund të ketë patur ai. Të lutem mos bëni më gjëra të tilla.

Ndërkohë është më mirë që të bësh seks me dikë që e do dhe kujdeset për ty, dhe që ke një lidhje serioze me të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...