6 gjërat që burrat i bëjnë në shtrat, por gratë i urrejnë - Bota Sot
6 gjërat që burrat i bëjnë në shtrat, por gratë i urrejnë

Seksi

6 gjërat që burrat i bëjnë në shtrat, por gratë i urrejnë

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 18:09
Ilustrim

Nuk ka dyshime që edhe gratë, ashtu si burrat kanë dëshira të ndryshme në shtrat në të cilat ndikojnë shumë faktorë.  Ajo që gratë duan vërtetë në krevat është të ndjehen të lira, të marrin kënaqësi, por edhe që personi me të cilin bëjnë dashuri të jetë i vetëdijshëm për atë që po bëjnë. Këtu janë gjashtë gjërat që gratë i urrejnë në kulm në shtrat apo gjatë aktit seksual…

1. Mungesa e pasionit

Ato nuk duan që burri të harrojë se është duke u marrë me një grua dhe se gabon nëse mendon se ajo është një robot. Ato duan ndjeshmëri dhe pasion.

2. Pyesni vazhdimisht

Nuk është gabim që njeriu të interesohet se si po e bën apo nëse ai duhet të ndryshojë diçka, por pasiguria e tepërt bën që gratë të humbasin durimin e tyre dhe e bëjnë hormonin të vdesë.

3. Kur ai dëshiron të luajë pa pyetur

Një pasion i tepërt nuk shihet gjithmonë mirë nga gratë, veçanërisht nëse burri nuk kërkon leje për të shkuar më tej.

4. Pa mbrojtje

Shumë burra besojnë se janë jashtëzakonisht të pastër dhe të kujdesshëm dhe nuk përdorin mbrojtje, në të vërtetë është e kundërta. Gjithmonë ki kujdes për shëndetin tënd.

5. Edhe sa?

Burrat që i kërkojnë gruas se kur është gati të arrijë orgazmën, duhet ta shmangin absolutisht si pyetje!

6. Mendoni se nuk ju pëlqeu

Burrat që mendojnë se gratë nuk i pëlqejnë vetëm sepse nuk arrijnë kulmin, ende nuk kanë kuptuar asgjë për jetën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...