Rëfim/Seks me kunatën gjithë natën dhe…

Seksi

Rëfim/Seks me kunatën gjithë natën dhe…

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 19:57
Foto ilustrim

Isha duke bërë seks të nxehtë me kunatën e vëllait, por papritur vëllai dhe e shoqja e tij na kapën mat në krevat.

Po e rrëfej si filloi çdo gjë.

Gjatë kohës që po bënim pazaret e dasmës u përplasëm me njëri-tjetrin dhe aty u vu re shkëndija e parë .

Ditën e dasmës së vëllait tim unë isha isha djali më i bukur i familjes, kurse ajo ishte shoqëruesja e nuses dhe kishim shumë të përbashkëta.

Në një momnt i hodha krahun te beli dhe m’u duk sikur ajo u ndje mirë.

Më kërkoi që ta shoqëroja te shtëpia e së motrës, atje ku ishte duke qendruar për momentin.

Normalisht që pranova dhe as që e mora mundimin ta hiqja krahun nga beli i saj gjatë gjithë rrugës.

Mbërritëm të shtëpia dhe aty vura re se ajo ishte një vajzë  shumë pozitive dhe  e ëmbël.

Kjo më shtyu që t’i jepja një të puthur, por për habinë time, gjërat shkuan më tej.

Ajo m’u afrua më pranë, më ktheu puthjen, ndërkohë që unë fillova ta prekja dhe ta zhvishja rrugës për te dhoma e gjumit.

Bëmë seks për disa orë dhe ishte një kënaqësi më vete.

Vazhduam të takoheshim për disa javë me radhë, deri në momentin që u kapëm mat.

Një ditë motra e saj dhe vëllai im erdhën më herët nga puna dhe na gjetën duke bërë seks në dhomën e gjumit.

Ashtu i zhveshur unë shkova menjëherë në banjo, ndërsa  u përballa me vështrimin e egër të vëllait tim dhe  fytyrën e inatosur të kunatës.

Me vëllain u sqarova më vonë dhe i thashë se unë kam filluar të kem ndjenja për atë vajzë, por problem është te kunata.

Ajo nuk do që e motra të lidhet me mua dhe nuk e kuptoj pse.

Ne jemi të dy të rritur, beqar dhe nuk kemi asnjë lidhje gjaku me njëri-tjetrin, kështu që nuk kemi për t’u ndarë vetëm për shkak të këmbnguljes së kunatës sime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat